Obrok 15 aneb Už je skoro „vyprodáno!!“

18.1.2015 Majkl Ze světa roveringu

Jestli si aspoň trošku pročítáte nějaké skautské weby, tak vám nemohla uniknout zpráva o tom, že největší letošní roverská akce, Obrok 2015, se plní natěšenými rovery den co den.

Na webu ve čtvrtek kolovala zpráva, že už je zaregistrovaných 160 roverských skupin, které se zúčastní letošního Obroku. Když i vezmete, že minimální počet účastníků v jedné skupině je 4, tak už teď je zaregistovaných minimálně 640 roverů a rangers, ale dá se počítat, že přihlášených už je daleko více, protože v jednotlivých skupinách může být neomezený počet lidí(třeba jako u nás – 11). Dá se tedy předpokládat, že letošního Obroku se zúčastní kolem tisícovky roverů a rangers! Dokonce nám naše tajné zdroje přímo ze servis týmu Obrku sdělily, že údajně už je kapacita pro účastníky naplněna.

Dobrá zpráva je ta, že my už jsme zaregistovaní a máme i zaplaceno! Teď už se pouze čeká na administrativní vyřešení naší platby. To nic nemění na tom, že pokud se najde někdo další, kdo bych chtěl jet s námi, tak může. Stále je totiž možnost doregistovat další členy do naší skupiny 🙂

Dále se taky postupně objevují známé osobnosti, se kterými se bude možné potkat na Vapru(variabilním programu). Nejznámější jména, o kterých se teď ví, že přijedou, tak jsou Dominik Duka (pražský kardinál), Karer Janeček (matematik a miliardář, který se zúčastnil i Obroku 13), Martin Zach (muž roku 2009, který je na invalidním vozíku) nebo Petr Ludwig (autor knihy Konec prokrastinace).

Nejnovější informace, která se objevila, tak je z přípravy Velké hry, která se uskuteční na Obroku, a podle dostupných „informací“ by měla být jiná než ty předešlé. Do teď byla Velká hra většinou ve formátu bitev mezi jednotlivými regiony ale letošní GPS Velká hra by měla být ve smyslu hesla Obroku, tedy „Čekám na signál.“ Součástí Velké hry by měl být boj o vysílače a k tomu bychom měli využívat i GPS a QR kódů. No, je se na co těšit. 🙂

Lemouch - maskot Obroku15

Lemouch – maskot Obroku15

2 Responses to “Obrok 15 aneb Už je skoro „vyprodáno!!“”